Cudowne  turystyczne szlaki piesze i rowerowe, czyste powietrze, idealne trasy Nordic Walking biegnące przez tereny z malowniczym krajobrazem, czystych wód, pól i lasów na pewno Państwa zauroczą. Zatoka Pucka pozwala na wodne szaleństwa w okresie letnim (spływy kajakowe, rowerki wodne, rejsy statkiem, czartery jachtem) jak i poza nim. Zapraszamy wiosną na majówkę, jesienią na grzybobranie.

    Swarzewo  to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i prywatności, ale również dla osób preferujących aktywną turystykę letnią. Latem - znajdziemy wiele atrakcji jak np. gra w golfa, tenisa ziemnego, przeszkody w parku linowym, jazda konna, quady, paintball wszystko dostępne  w okolicy.

​​

Domki letniskowe znajdują się na końcu wsi Swarzewo. Jest to mała miejscowość położona ok. 30 km od trójmiasta. 3 km od Władysławowa. Widok z naszej działki  rozciąga się na Zatokę Pucką. Pozwala w ciszy i spokoju delektować się nadmorskim klimatem żeglarskich wypraw i duchem tradycji rybackich miasteczek. W 2012 r. cały teren został oddany do użytku, dzięki czemu turyści mogą miło spędzać czas.

W sezonie letnim można korzystać z kąpieli słonecznych, wypożyczalni sprzętu wodnego tj. rowerki, kajaki, żaglówki.

Miłośników wędkowania zapraszamy nad zatokę lub do Władysławowa na rejsy wędkarskie.                                                                                                                                                          

Budowa jak i wyposażenie wykonane zostały w oparciu o materiały hipoalergiczne (neutralne dla alergików, zastosowano odpowiednie certyfikaty na użyte lakiery, łóżka, materace, pościele itp.)

Powstanie kompleksu przyjaznego alergikom  spowodowało, że jest on pierwszym takim noclegiem w regionie Władysławowa oraz na obszarze Gminy Puck,  Powiatu Puckiego, ale również w całym Województwie Pomorskim.

O  Nas

Zadzwoń do nas : 601536104 
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2013 by Morska Osada 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now